Hakkımızda

40 Yıllık Mağazacılık Tecrübesi ile E-Ticaret'e Modern Bir Bakış

1980 yılından itibaren perakende sektöründe yer alan firmamızın 2.kuşak temsilcileri olarak 40 yıla yaklaşan mağazacılık tecrübelerimizi sizlerin
ihtiyaçlarına uygun olarak sanal ticarete taşımayı görev kabul ettik. Bu kapsamda sizler için internet platformunda hizmet vermeyi uygun gördük ve kendi e-ticaret sitelerimizin yanı sıra Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Amazon, Gittigidiyor, Akakçe, N11 pazaryerlerinde desatışlarımıza devam etmekteyiz.

Modern ve sürekli gelişen dünyamızı en iyi şekilde takip ederek, sizlerin ihtiyaçlarına en yeni, en uygun ürünleri temin etmenize aracılık yapmak
üzere bu yola çıktık…

 

Firmamız

İzmir, Bornova ilçesinde faaliyetlerine devam eden firmamız kendi markalarıyla ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Toptan alışverişleriniz ve bayilik hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsansı Saksı-Humanoid Pot-İnsan Saksı-Sukulent Saksı- Toptan İnsansı Saksı - Plastik İnsansı Saksı

Kendi üretimimiz olan İnsansı Saksı, Sukulent Saksısı ve dekoratif diğer ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hem evinizi güzelleştiren rengarenk detaylar hem de küçük çiçekleriniz için birbirinden şık yuvalar için insansı saksı modellerimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Minik Çiçekleriniz İçin Saksı mı Arıyorsunuz?

Birbirinden renkli ve şık insansı saksı modellerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız…

Shopping Cart
İletişime Geç
İletişme Geç
Merhabalar, Toptan Alımlarda Fiyat Almak ve Diğer Sorularınız İçin Tıklayınız.